PRVNÍ POLOVINA ROKU 2017 A JEHO SHRNUTÍ

    8.1. se narodilo Whisky sedm krásných štěňátek a z nich nám doma zůstala Berry Blue (Berrynka), která má úžasnou povahu a i díky tomu bych se s ní ráda věnovala cannesterapii a pomohla tím lidem, kteří to potřebují (postižené děti, onkologičtí pacient..). Samozřejmě v případě, že i Berrynce to bude přinášet stejnou radost jako mě a bude to tak všem ku prospěchu:-). Nutno ještě dodat, že všichni sourozenci Berry se mají dobře a věřím, že dělají svým novým paníčkům jen samou radost. 

    4.2. se narodila Hessy a Tomáškovi naše malá mopsí juniorka Amálka (doma ji říkáme Ája), jak datum narození napoví je velkou parťačkou pro Berry, protože k sobě mají holky blízko a pěkně spolu řádí:-). 

    16.3. se narodila mopsátka Greycy (více vrh Q odchovy) štěňátka jsou v báječných rodinách a Greyc si užívá chvíle klidu bez těch malých rarachů a je ve skvělé kondici. 

    A teď nakonec úplně přeskočím sled událostí, jelikož se mi splnil můj sen, přání každé mamky a chovatelky, že bude mít svého pokračovatele a bude moci předat veškeré své zkušenosti. Ujala se toho má dcera s vnoučátky a tudíž do rodiny přibyla Elinka - Lhona Legs-Smon (tibetský teriér). Elinka žije u dcery, ale pravidelně za mnou a mojí psí partou, se kterou se náležitě vyřádí. Jak čas běží Maruška s Eli se zúčastnili s velkým úspěchem jejich první výstavy a umístili se na na 1. místě ve třídě dorostu. Odjížděla jsem z výstavy tak hrdá, že se to nedalo popsat:-).