Náš nový přírustek WHISKY TAIEN

   Něco málo proč zrovna Whisky Taien - bílý švýcarský ovčák.

    Ráda navštěvuji chovatelskou stanici bílých švýcarských ovčáků a šiperek Nubika, kde jsem si pořídila Elfíka a zároveň našla přátelství s úžasnou chovatelkou Karin, které patří můj velký obdiv. Zde jsem také poznala Markét Schwarzovou, která má chovatelskou stanici Taien, odkud pochází má malá Whisky:). Markét chci za Whisky velice poděkovat, za její rady, pomoc a za to, že tady s Karin jsou, jelikož si jich nejen jako chovatelek moc vážím.

    Už, když byla Whisky malé štěňátko jsem se do ní zamilovala, ale stále jsem bránila tomu, aby byla má.

    No....neubránila a jsem moc ráda, jelikož je to andílek s čertíkem v těle. Elfík má kamarádku a hlavně má  mopsinka Lili velkého parťáka na každou lumpárnu. Asi si řekne někdo mopsík a ovčák, ale věřte je to super dvojka. S Whisky se chystáme na výstavy a zároveň na cvičák. Samozřejmě jí bude doprávázet malá Lilča, ta nesmí chybět. Myslím si, že je to pro obě to nejlepší a holky si to budou náležitě užívat:-).

     A tak se necháme překvapit co nás čeká v tomto a dalším roce, jelikož ten letošní už se pomalu blíží ke konci a my toho máme ještě opravdu hodně, co musíme stihnout a dokázat:-).

    Držte nám palečky a těšte se na spoustu fotek a informací o našich aktivitách, úspěchách, ale i neuspěchách, které neminou snad nikoho z nás. Ale od toho tu jsou, aby nás ještě více postrčily a my mohli dokázat i nemožné:-).

 

  To samé přejeme my Vám.

Šimi a Šimíčci:-)